Wosk w sypialni

Dzisiejszy temat z powodzeniem może być wstępem dla szukających urozmaiceń w łóżku, jak również zaawansowaną metodą BDSM. Zależy jak do niego podejdziemy i jak dostosujemy go do własnych potrzeb. Skupię się na podstawach, które potem w dowolny sposób można rozszerzać. O czym mowa? O wosku.

PRZYGOTOWANIE AKCESORIÓW

Do zabaw z woskiem potrzebne jest przygotowanie, szczególnie dla początkujących. Warto przygotować miejsce igraszek, ale również własne ciało. Wszystko po to, aby ograniczyć ryzyko zniszczeń, pożaru czy poparzeń. No, chyba, że ktoś lubi oparzenia ;).

Na początku przygotowujemy prześcieradło lub inny materiał, który ochroni łóżko czy podłogę od wosku. Uwierzcie mi, nie chcecie zdrapywać go z mebli. Ważne, żeby materiał był jak najbardziej odporny na ogień lub wysoką temperaturę, na wypadek, gdyby zdarzyło się przewrócenie świeczek.

Drugim elementem jest stabilny stolik, na którym postawimy akcesoria. Stawiamy go na tyle blisko, żeby wszystko było pod ręką, ale na tyle daleko, żeby ograniczyć ryzyko przewrócenia go.

Na stoliku przygotowujemy świeczki oraz zapalniczkę lub zapałki. Można użyć również naczynia z roztopionym już woskiem. Na początku wybieramy świeczkę zrobioną z wosku o niższej temperaturze topnienia. Polecam wosk sojowy, który jest roślinny. Jego kolejną zaletą jest jego ekonomiczność, ponieważ świeca z takiego wosku pali się znacznie dłużej od innych.

Jeśli nie mamy ochoty lub okazji do użycia wosku sojowego, można wybrać dowolną świeczkę z domu. Warto wybrać zwykłą, białą, bez zbędnych barwników, aromatów czy innych sztucznych dodatków. Długość i kształt zależą od naszej woli. Najporęczniejsze są te z długich i chudych.

PRZYGOTOWANIE CIAŁA

Warto pozbyć się owłosienia z ciała przed zabawą, jeśli jesteście bardzo wrażliwi. W przeciwnym przypadku, podczas późniejszego usuwania wosku, będziemy narażeni również na miejscową depilację, którą nie każdy lubi. W ramach gry wstępnej natrzyjcie się również nawzajem oliwką- wosk łatwiej zejdzie.

Sprawdźmy też dla pewności wrażliwość naszych ciał. W ty celu po prostu przetestujmy wosk na nadgarstku.

PRZYJEMNOŚĆ

Można zabrać się do zabawy. Tylko jak? To już zależy od Was. Można zacząć od polewania cienkim strumykiem po mniej wrażliwych częściach ciała po to, żeby skończyć na tych bardziej czułych. Można zacząć kapać na newralgiczne miejsca, kończąc strumykiem. Można zamaczać części naszych ciał. Dobrym pomysłem jest również włączenie do zabawy kostek lodu i opaski na oczy, co potęguje doznania. Możliwości jest wiele. Pamiętajmy o dwóch zasadach:

  • Omijamy włosy i oczy
  • Temperaturę wosku dostosowujemy przez zwiększanie lub zmniejszanie odległości, z których go lejemy. Lejąc z wyższej wysokości, wosk schładza się w locie i dociera do ciała nieco chłodniejszy

Próbowaliście już eksperymentować w taki sposób?

Zapraszam również do dwóch poprzednich notek, z których dowiecie się jak przyciągnąć partnera dzięki feromonom oraz jak nabrać ochoty na seks z pomocą afrodyzjaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *