Smak nasienia

Naturalnym elementem życia erotycznego jest seks oralny. Chcąc wzbogacić doznania swojego partnera, wiele kobiet decyduje się na pieszczoty francuskie. Dla jednych jest to sprawa całkowicie normalna, dla innych stanowi barierę, którą chcą przełamać. Ważne jest, aby wprowadzić w szczegóły te kobiety, które są mniej doświadczone lub takie, które potrzebują więcej czasu na oswojenie się z być może nowym elementem zbliżenia.

W tym artykule chciałam skupić się na ważnym czynniku, który jest częścią miłości oralnej. Mowa o smaku nasienia, który dla wielu kobiet jest bardzo istotny. Podczas pisania tego tekstu, głównie skupiłam się na wypowiedziach użytkowników for internetowych. Uznałam, że doświadczenie, to najlepsze źródło wiedzy.

Zacznijmy od podstaw, czyli z czego składa się męskie nasienie?

SKŁAD SPERMY

Głównym budulcem nasienia jest białko, którego w 100ml znajdziemy 5040 mg. Później mamy fruktozę (200-400 mg), a następnie sód (300 mg). W dalszej kolejności chlorek (142mg), potas (109 mg), glukozę (102 mg), wapń (27,6 mg), cynk (16,5 mg) i magnez (11 mg). 55 mg stanowią inne składniki.

Pamiętajmy jednak, że jeden wytrysk to ok. 3,4 ml. Wszystkie podane powyżej liczby trzeba więc mocno uszczuplić. I tak przykładowo w jednym wytrysku znajdziemy ok. 171 mg białka, co stanowi 0,34% zalecanego dziennego spożycia dla kobiet i 0,29% dla mężczyzn.

JAK POLEPSZYĆ SMAK NASIENIA

Najczęstszymi określeniami na smak nasienia jest: lekko słonawy, mydlany lub wręcz nijaki. Aby kobieta czuła się bardziej komfortowo, warto zadbać o to, aby w diecie nie zabrakło dużej ilości owoców (szczególnie ananasa), a także wody, która oczyści organizm z toksyn. Smak będzie słodszy, jeśli spożyjemy miód, wanilię, cynamon lub po prostu jakieś słodycze.

Mężczyźni powinni również rozważyć uprawianie sportu, co również pozwala pozbyć się szkodliwych substancji. Mam nadzieję, że nie muszę wspominać o odpowiedniej higienie :).

Unikać należy ostrych przypraw, soli, jajek, alkoholu, czosnku, szparagów, fasoli i czerwonego mięsa. Bardzo niewskazane jest w tym przypadku palenie papierosów.

ALERGIA

Są kobiety, które po połknięciu nasienia skarżą się na lekki ból brzucha. Wyjściem z tej sytuacji może być unikanie sytuacji, w których robią to na pusty żołądek. Istnieje jednak jeszcze jedna grupa kobiet, których sytuacja stanowi większy problem. Są to osoby, które reagują na spermę alergią. Uczulić może białko z wydzieliny prostaty, ale również składniki z pokarmów albo leków, które przyjmuje partner.

PRZEŁAMAĆ BARIERY

Seks oralny wciąż stanowi temat tabu, a niepotrzebnie. Jest to część naturalnego zbliżenia partnerów, którzy decydując się na seks, powinni ufać sobie nawzajem. Pary w związku powinny siebie całkowicie akceptować i nie brzydzić się żadnego elementu ciała drugiej osoby. Dla wielu mężczyzn wytrysk do oddanie cząstki siebie, a sama miłość francuska posiada niezwykle seksualny i duchowy wymiar.

A Wy jak określiłybyście smak nasienia Waszych partnerów?

Źródła:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *